O nas

Kilka krótkich zdań o ven0m.pl

Nasza historia sięga 2008r., kiedy to oficjalnie została zarejestrowana firma "ven0m.pl". Od tego czasu z roku na rok asortyment oferowanych produktów i usług jest stale powiększany.

Prowadzona przez nas działalność opiera się w dużym stopniu o Internet i związane z nim usługi, ponieważ jest to najpowszechniej dostępne medium przepływu informacji, które z każdym dniem jest rozwijane, a ilość odbiorców stale rośne już od kilku lat. Oprócz projektów stricte internetowych, zajmujemy się również działalnością na innych płaszczyznach takich jak m.in. tworzenie oprogramowania komputerowego dla systemów Windows oraz od niedawna oprogramowania przeznaczonego na urządzenia mobilne wyposażone w system Android, czy też prowadzenie kursów i szkoleń informatycznych. 

Jesteśmy także producentem wydajnych komputerów stacjonarnych klasy PC oraz dystrybutorem sprzętu informatyczno-elektronicznego. Nasze komputery powstają na podstawie specyfikacji sprzętowej dobranej według wytycznych otrzymanych od klienta lub specjalnie wykonanej dla klienta (np. w podanych granicach cenowych, bądź pod konkretne zastosowanie, ponieważ rzeczą oczywistą jest, że z innego sprzętu komputerowego korzystać będzie grafik komputerowy, a z innego pracownik urzędu komunikacji miejskiej, a jeszcze innego wymagający gracz komputerowy).

Pragniemy także zaznaczyć, iż nasza firma aktywnie bierze udział we wspieraniu (nie tylko finansowym) oraz rozwijaniu wielu projektów całkowicie "non-profit". Dla wielu beneficjentów jesteśmy jedynym źródłem wsparcia finansowego, technicznego, logistycznego, administracyjnego czy też  informatycznego.

 

Dane rejestrowe firmy

 

ven0m.pl

34-100 Wadowice   Lwowska 64 / 13

NIP: 551-250-70-12 REGON: 120663868

JoomSpirit