Sprawdź aktualną ofertę domen internetowych na sprzedaż

Zobacz nasze autorskie aplikacje na systemy Android


Android
Android Development

Już teraz zachęcamy do zapoznania się z naszymi autorskimi aplikacjami na urządzenia mobilne z systemem Android. Poniżej prezentujemy tylko wybrane pozycje.
Uwaga! Nie wszystkie aplikacje posiadają polskie menu, niektóre dostępne są tylko w języku angielskim.

     Aplikacja służy do przechowywania ważnych, cyklicznych dat, zarówno osób (urodziny, imieniny, dzień babci) jak i wydarzeń (np. opłata za telefon, czynsz, prąd, media). Dzięki naszej aplikacji możesz być pewny, że nie przegapisz ważnego dla Ciebie lub Twoich bliskich wydarzenia. Aplikacja, gdy nadejdzie zdefiniowane wydarzenie wysyła komunikaty dźwiękowe i zamieszcza informację w systemowym trayu.

     Profesjonalna aplikacja na telefon, która z powodzeniem może zastąpić prawdziwy stroboskop. Jedynym ograniczeniem są parametry techniczne urządzenia mobilnego. Posiada bardzo prosty, intuicyjny interfejs dzięki czemu ustawienie rządanych parametrów technicznych nie powinno sprawić najmniejszych kłopotów. Po ustawieniu rządanej częstotliwości można migać latarką urządzenia mobilnego lub jego ekranem.

     Aplikacja stworzona głównie z myślą o wszystkich fanach astronomii, ale przydatna też będzie wędkarzom, rybakom czy rolnikom. Po jej uruchomieniu i wprowadzeniu daty (domyślnie data bieżąca), aplikacja pokaże z dużą dokładnością aktualną fazę naszego ziemskiego satelity. Dowiesz się także czy Księżyc zmieża do pełni czy raczej do nowiu.

Android
Android Development

Już teraz zachęcamy do zapoznania się z naszymi autorskimi aplikacjami na urządzenia mobilne z systemem Android. Poniżej prezentujemy tylko wybrane pozycje.
Uwaga! Nie wszystkie aplikacje posiadają polskie menu, niektóre dostępne są tylko w języku angielskim.

     Dzięki niniejszej aplikacji szybko zaczniesz się komunikować przy pomocy kodów Morse’a. Aplikacja pozwala na tłumaczenie tekstu zwykłego na kod Morse’a i odwrotnie. Umożliwia też nadawanie kodu Morse’a dźwiękiem bądź światłem (przy użyciu wbudowanej w urządzenie mobilne latarki). Naukę alfabetu Morse’a wspomogą dodatkowo profesjonalne, angielskie mnemoniki ułatwiające zapamiętanie liter oraz cyfr.

     Aplikacja służy do zapisania aktualnej pozycji pojazdu (lub innego ważnego obiektu) wykorzystując do tego technologię GPS. Można też wprowadzić współrzędne celu ręcznie. Od tego momentu aplikacja będzie pokazywać właściwy kierunek podążania do celu oraz dystans jaki pozostał do jego osiągnięcia (w prostej linii). Aplikacja do swojego działania nie wymaga internetu

     Gra w formie quizu, która ułatwi i uprzyjemni naukę państw, stolic i ich flag. Aplikacja pozwala na kilka trybów rozgrywki: dopasowania stolicy do państwa, państwa do stolicy, flagi do państwa, państwa do flagi. W wersji darmowej dostępne są państwa Europy i Ameryki Północnej.

previous arrowprevious arrow
 
next arrownext arrow