Sprawdź aktualną ofertę domen internetowych na sprzedaż

Zobacz nasze autorskie aplikacje na systemy Android


Historia

Początki naszej działalności sięgają roku 2008, kiedy to została powołana do życia i zarejestrowana firma “ven0m.pl”.

ven1
ven2
ven2
ven2
ven2
ven2
ven2
ven2
ven2
ven2
ven2

Od 2020 roku rozpoczęliśmy nowy etap w historii firmy. Staliśmy się “Aniołem Biznesu”.

wings
aniołowie biznesu

Od początku działalności byliśmy związani z branżą IT. Zaczynaliśmy bowiem jako podwykonawca przy tworzeniu nowego sprzętu komputerowego. W krótkim czasie z podwykonawcy staliśmy się producentem sprzętu komputerowego. Dało nam to nieocenioną sposobność zebrania koniecznego doświadczenia praktycznego i biznesowego do dalszej naszej działalności.

Kolejnym etapem było utworzenie działu programistycznego, który powstał z myślą o tworzeniu aplikacji komputerowych na potrzeby wewnętrzne naszej firmy. Szybko okazało się, że z naszych umiejętności, pomysłów oraz rozwiązań mogą, a przede wszystkim chcą, korzystać także inne podmioty. Dlatego też rozwinęliśmy dział związany z tworzeniem nowego oprogramowania komputerowego oraz zwiększyliśmy zakres obsługiwanych systemów oraz środowisk programistycznych.

W międzyczasie rozwijaliśmy dział tzw. “internetowy”. Zajmujący się tworzeniem stron WWW, ich hostingiem oraz administracją. Wprowadziliśmy także możliwość zakupu, dzierżawy oraz rejestracji domen internetowych.

W związku z panującą ciężką sytuacją na rynkach rodzimym i zagranicznym w latach 2019-2021 postanowiliśmy wykorzystać ten czas na szukanie możliwości przebranżowienia się lub wejścia w inne, niezależne inicjatywy biznesowe niezwiązane bezpośrednio z IT.

Otwarliśmy się więc na nowe doświadczenia, pomysły, przejęcia i podboje marketingowe uznając to za dobry pomysł na dalszy rozwój firmy.