Sprawdź aktualną ofertę domen internetowych na sprzedaż

Zobacz nasze autorskie aplikacje na systemy Android


Historia
Historia

   Początki naszej działalności sięgają roku 2008, kiedy to została powołana do życia i zarejestrowana firma “ven0m.pl”.
Od początku działalności byliśmy związani z branżą IT. Zaczynaliśmy bowiem jako podwykonawca przy tworzeniu nowego sprzętu komputerowego. W krótkim czasie z podwykonawcy staliśmy się producentem sprzętu komputerowego. Dało nam to nieocenioną sposobność zebrania koniecznego doświadczenia praktycznego i biznesowego do dalszej naszej działalności.

Kolejnym etapem było utworzenie działu programistycznego, który powstał z myślą o tworzeniu aplikacji komputerowych na potrzeby wewnętrzne naszej firmy. Szybko okazało się, że z naszych umiejętności, pomysłów oraz rozwiązań mogą, a przede wszystkim chcą, korzystać także inne podmioty. Dlatego też rozwinęliśmy dział związany z tworzeniem nowego oprogramowania komputerowego oraz zwiększyliśmy zakres obsługiwanych systemów oraz środowisk programistycznych. W międzyczasie rozwijaliśmy dział tzw. “internetowy”. Zajmujący się tworzeniem stron WWW, ich hostingiem oraz administracją. Wprowadziliśmy także możliwość zakupu, dzierżawy oraz rejestracji domen internetowych.

aniołowie biznesu

Od 2020 roku rozpoczęliśmy nowy etap w historii firmy. Staliśmy się “Aniołem Biznesu”.
W związku z panującą ciężką sytuacją na rynkach rodzimym i zagranicznym w latach 2019-2021 postanowiliśmy wykorzystać ten czas na szukanie możliwości przebranżowienia się lub wejścia w inne, niezależne inicjatywy biznesowe niezwiązane bezpośrednio z IT.
Otwarliśmy się więc na nowe doświadczenia, pomysły, przejęcia i podboje marketingowe uznając to za dobry pomysł na dalszy rozwój firmy.